مراحل ثبت سفارش و خرید

برای خرید لوازم خانگی از فروشگاه فرتاک کالا می توانید به چند روش زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

۱) تماس تلفنی با کارشناسان فروش ؛ در این روش می توانید با برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش در ساعت های کاری شرکت ( ۹ صبح تا ۲ ظهر ) و دریافت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب و خرید محصولات سفارش خود را ثبت نمایید.

۲) از طریق تلگرام، واتس‌اپ و اینستاگرام ؛ کارشناسان فروش از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب آماده ثبت سفارشات شما در شبکه های اجتماعی فروشگاه هستند. شما در این روش نیز می توانید مشاوره رایگان و عکس و اطلاعات محصولات را از همکاران ما دریافت نمایید.

[bank-acc]

۳) سفارش از طریق وبسایت نیز برای شما امکان پذیر است، بدین منظور روی دکمه سبز رنگ “افزودن به سبد خرید” موجود در صفحه محصولات ( موجود ) کلیک نموده و مراحل ثبت سفارش خود را انجام دهید.

بعد از بررسی دقیق کالا و قیمت توسط شما و دریافت مشاوره از کارشناسان فروش و ثبت سفارش، هزینه کالا بایستی به صورت کامل توسط شما پرداخت شود. پس از ثبت نهایی و تائید سفارش محصول فاکتور سفارش توسط واحد مالی شرکت صادر شده و کالا از انبار تحویل گرفته می شود و برای شما تست خواهد شد و کارت گارانتی ( محصولات برقی ) امضا و مهر شده و همراه با دفترچه راهنما و بروشور محصولات در جعبه محصول قرار داده شده و برای شما ارسال می شود و کد رهگیری سفارش توسط کارشناسان فروش به شما اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید از صفحه رهگیری سفارش استفاده نمایید.

نحوه ارسال و تحویل کالا

سفارشات از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد. زمان تقریبی برای ارسال سفارشات تا تحویل کامل آن متناسب با حجم سفارشات فرتاک کالا و شرایط ممکن برای ارسال، بین ۴ تا ۹ روز کاری می‌تواند متغییر باشد. در صورتی که ست کامل جهیزیه عروس از فروشگاه آنلاین فرتاک کالا تهیه کرده باشید، کالاها توسط وانت برای شما ارسال و درب منزل تخلیه خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات در صورتی که رایگان اعلام نشده باشد به عهده سفارش دهنده بوده و بایستی به صورت کامل هنگام ثبت سفارش پرداخت شود.