مراحل ثبت سفارش و خرید

برای خرید لوازم خانگی از فروشگاه فرتاک کالا می توانید به چند روش زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

1) تماس تلفنی با کارشناسان فروش ؛ در این روش می توانید با برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش در ساعت های کاری شرکت ( 9 صبح تا 2 ظهر ) و دریافت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب و خرید محصولات سفارش خود را ثبت نمایید.

2) از طریق تلگرام، واتس‌اپ و اینستاگرام ؛ کارشناسان فروش از ساعت 9 صبح تا 10 شب آماده ثبت سفارشات شما در شبکه های اجتماعی فروشگاه هستند. شما در این روش نیز می توانید مشاوره رایگان و عکس و اطلاعات محصولات را از همکاران ما دریافت نمایید.

3) سفارش از طریق وبسایت نیز برای شما امکان پذیر است، بدین منظور روی دکمه سبز رنگ “افزودن به سبد خرید” موجود در صفحه محصولات ( موجود ) کلیک نموده و مراحل ثبت سفارش خود را انجام دهید.

بعد از بررسی دقیق کالا و قیمت توسط شما و دریافت مشاوره از کارشناسان فروش و ثبت سفارش، هزینه کالا بایستی به صورت کامل توسط شما پرداخت شود. پس از ثبت نهایی و تائید سفارش محصول فاکتور سفارش توسط واحد مالی شرکت صادر شده و کالا از انبار تحویل گرفته می شود و برای شما تست خواهد شد و کارت گارانتی ( محصولات برقی ) امضا و مهر شده و همراه با دفترچه راهنما و بروشور محصولات در جعبه محصول قرار داده شده و برای شما ارسال می شود و کد رهگیری سفارش توسط کارشناسان فروش به شما اعلام خواهد شد.

 

برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید از صفحه رهگیری سفارش استفاده نمایید.

نحوه ارسال و تحویل کالا

سفارشات از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد. زمان تقریبی برای ارسال سفارشات تا تحویل کامل آن متناسب با حجم سفارشات فرتاک کالا و شرایط ممکن برای ارسال، بین 4 تا 9 روز کاری می‌تواند متغییر باشد. در صورتی که ست کامل جهیزیه عروس از فروشگاه آنلاین فرتاک کالا تهیه کرده باشید، کالاها توسط وانت برای شما ارسال و درب منزل تخلیه خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات در صورتی که رایگان اعلام نشده باشد به عهده سفارش دهنده بوده و بایستی به صورت کامل هنگام ثبت سفارش پرداخت شود.