راهنمای خرید همزن برقی و معرفی بهترین همزن

تیم تولید محتواتیم تولید محتوا
125 بازدید
راهنمای خرید همزن برقی
 • راهنمای خرید همزن برقی خانگی

  همزن‌ها از وسایل کاربردی و ضروی هستند که در تهیه‌ی غذا و تهیه‌ی انواع کیک و شیرینی و تهیه‌ی انواع خمیر و سس و … کاربرد دارد. بیشترین کاربرد همزن‌ها تهیه‌ی خمیر و مایه‌ی کیک و شیرینی و هم زدن تخم مرغ و خامه و … است. همزن‌ها با توجه به کار کرد و طراحی انواع مختلفی دارند که شامل همزن دستی و همزن برقی کاسه دار می‌شود. البته همزن دستی در واقع همزن برقی است که کاسه و پایه‌ی نگهدارنده ندارد و برای کار کردن با آن باید همزن را در دست گرفت و مواد را هم زد. در مقابل همزن دستی همزن برقی کاسه دار وجود دارد. همزن برقی کاسه دار دارای یک بدنه‌ی اصلی ( که شامل همزن و پایه می‌شود) و سری همزن و کاسه و میله‌های آن است. همزن دستی تنها از بدنه‌ی اصلی همزن و میله‌های متصل به آن تشکیل شده است. انتخاب همزن دستی و همزن برقی کاسه دار به مواردی نظیر قیمت همزن و کارایی آن و توان مصرفی و ظرفیت کاسه و جنس بدنه و … مربوط می‌شود. اما دقت داشته باشید که همزن برقی کاسه دار در مقایسه با همزن دستی بدون کاسه کارایی راحت تری دارد.

  همزن برقی بدون کاسه

  همزن دستی یا همزن بدون کاسه یکی از انواع همزن برقی است، که برای کار کردن با آن باید همزن را در دست نگه داشت. همزن دستی بدون پایه و کاسه است و برای کار کردن با آن باید ابتدا سری مورد نظر خمیرزن یا همزن را به جایگاه مشخص شده‌ی خود بر روی همزن نصب کرد و دوشاخه را به پریز برق وصل نمود. سپس دسته‌ی همزن را در دست گرفت و آن را داخل کاسه‌ای که حاوی مواد غذایی مورد نظر است قرار داد و سرعت همزن را بر روی سرعت دلخواه تنظیم کرد. همزن‌ دستی معمولاً دو نوع سری همزن دارد که یکی از آنها سری همزن و برای زدن تخم مرغ و خامه و … به کار می‌رود و سری دیگر خمیرزن است که برای ورز دادن خمیر استفاده می‌شود.

  راهنمای خرید همزن برقی و معرفی بهترین همزن

  همزن برقی کاسه دار

  همزن برقی کاسه دار نوع دیگری از همزن است که به پایه و کاسه مجهز می‌باشد. همزن‌های کاسه‌دار دارای پایه ای هستند که دستگاه همزن و کاسه بر روی آن قرر می‌گیرد. در واقع کار کردن با همزن کاسه دار بسیار راحت است و کافی است مواد غذایی را داخل کاسه بریزید و کاسه را بر روی جای مشخص شده‌ی خود قرار دهید و سرعت دستگاه همزن را بر روی سرعت دلخواه تنظیم کنید، تا دستگاه شروع به کار کرده و مواد داخل کاسه را هم بزند. گفتنی است که همزن‌های کاسه دار معمولاً دو یا سه نوع سری همزن دارند، که شامل سری همزن و خمیرزن و مخلوط کن می‌شود. طبیعی است که کار کردن با همزن برقی کاسه دار بسیار راحت‌تر از همزن دستی بوده و به علاوه سرعت وقدرت بسیار بیشتری هم دارد.

  نکات مهم در خرید همزن برقی

  توان مصرفی؛ یکی از ویژگی‌های مهمی که هنگام خرید همزن برقی باید به آن توجه کرد، توان مصرفی دستگاه است. توان مصرفی به قدرت و توانایی دستگاه اشاره دارد و هرچه قدرت یک دستگاه بیشتر باشد، توانایی و سرعت عمل آن نیز بالاتر خواهد رفت. همزن برقی نیز که وظیفه‌ی اصلی آن هم زدن است از این قاعده مستثنی نیست و اگر توان مصرفی دستگاه بالاتر باشد، به این معناست که قابلیت هم زدن مواد مختلف را دارد و همچنین بر اثر استفاده‌ی زیاد به موتور آن فشار وارد نخواهد شد. در حالی که اگر قدرت موتور پایین باشد، قطعاً به هنگام کار کردن زیاد به موتور فشار وارد می‌شود. پس هنگام خرید همزن، حتما به توان مصرفی آن دقت کنید.

  سرعت و قابلیت تنظیم سرعت؛ قابلیت تنظیم سرعت یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در خرید همزن برقی است، که با کمک آن می‌توان برای هم زدن مواد مختلف از سرعت های مناسب استفاده کرد. در واقع هم زدن تخم مرغ و خامه به سرعت بیشتری نیاز دارد و این در حالی است که برای هم زدن و ترکیب کردن آرد و شکر و … به سرعت کمتری نیاز است. معمولاً همزن‌های دستی و همزن های برقی کاسه دار قابلیت تنظیم سرعت دارند. که به موجب آن یک پیچ ولومی یا کلید کشویی بر روی بدنه‌ی همزن طراحی خواهد شد که برای اعمال سرعت مورد نظر می‌توان از آن بهره گرفت. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از ریخت و پاش مواد داخل کاسه به بیرون از سرعت مناسب استفاده کنید.

  راهنمای خرید همزن برقی و معرفی بهترین همزن

  ظرفیت کاسه؛ یکی از مواردی که هنگام خرید همزن برقی نباید فراموش شود، ظرفیت کاسه‌‎ی همزن است. دقت داشته باشید که ظرفیت و اندازه‌ی کاسه باید با نحوه کاربری و استفاده از همزنو همچنین تعداد افراد خانواده تناسب داشته باشد. اگر تعداد افراد خانواده بیشتر از ۵ نفر باشد و یا برای کارهای حرفه‌ای می‌خواهید از همزن استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود که ظرفیت بیشتر از ۶ لیتر را انتخاب کنید. اما اگر برای مصرف در خانه می‌خواهید و تعداد افراد خانواده و جمعیت‌های شما چندان زیاد نیست، همزنی با کاسه‌ای ۴تا ۵ لیتر نیز می‌تواند مناسب باشد. جنس کاسه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، حتماً از استیل بودن و ضد زنگ بودن کاسه مطمئن شوید. تا به راحتی بتوانید کاسه را بعد از هر بار استفاده بشویید.

   

  سری‌ها و میله‌های همزن؛ می‌دانید که هر همزن دارای سری‌ها و میله‌های خاصی می‌باشد که برای هم زدن مواد مختلف به کار می‌روند. میله‌ی همزن مفتولی یا ویسک برای هم زدن تخم مرغ و خامه به کار می‌رود. میله‌ی همزن تخت یا مخلوط کن برای مخلوط کردن و هم زدن مواد مختلف استفاده می‌شود. میله‌ی خمیرزن نیز برای ورز دادن خمیر به کار می‌رود. جنس میله‌های همزن نیز از استیل ضد زنگ می‌باشد و قابلیت شستشوی آسان را دارد.

  ردیف موارد مهم در خرید همزن برقی
  ۱ نوع همزن
  ۲ قیمت همزن
  ۳ توان مصرفی
  ۴ قابلیت تنظیم سرعت
  ۵ ظرفیت و جنس کاسه

  پیشنهاد فرتاک کالا ( بهترین همزن برقی )

  همزن دستی ناسا الکتریک مدل NS-932B یکی از همزن‌های با کیفیت و خوش قیمتی است، که از طراحی زیبا در کنار کیفیت ایده‌آل و کارایی و عملکرد حرفه‌ای بهره می‌برد. همزن دستی NS-932B دارای موتوری قدرتمند با توان ۴۰۰ وات است و از دو میله‌ی همزن و خمیرزن پشتیبانی می‌کند. میله‌های تعبیه شده در این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ هستند و قابلیت شستشوی آسان و نصب و جداسازی سریع را دارند. قابلیت تنظیم سرعت در ۵ سطح از دیگر ویژگی‌های این همزن است، که متناسب با مواد غذایی می‌توان سرعت مناسب را انتخاب کرد. بدنه‌ی دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک ABS می‌باشد، دسته‌ی تعبیه شده در این دستگاه طراحی ارگونومیکی داشته و بدون اذیت شدن کاربر می‌توان از همزن استفاده کرد. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-932b به لینک زیر مراجعه کنید.

   

   

  همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-932 دارای توان بالا ۴۰۰ وات می‌باشد که در بالا رفتن سرعت و عملکرد دستگاه تاثیر به سزایی دارد. معمولا در هر خانه‌ای علاقه به آشپزی و شیرینی پزی در بین اعضای خانواده وجود دارد وجود یک همزن که به شما در درست کردن انواع کیک و شیرینی و پخت انواع خمیر کمک کند لازم و ضروری است. قابلیت تنظیم سرعت در ۵ سرعت متفاوت این امکان را فرهم می‌کند که برای تهیه خمیر با دور کند و برای همزدن تخم مرغ یا هر مواد دیگری با سرعت بالا به شما کمک کند و دستیار عالی در آشپزخانه شما باشد. ظرفیت عالی کاسه آن ۲ لیتر است که شما را از به کار بردن کاسه های بزرگ بی نیاز می‌کند. قابلیت اتوماتیک چرخش کاسه، همزن ناسا الکتریک NS-932 را به محصولی متفاوت تبدیل کرده است و کارایی آن را دو چنداد می‌کند. این همزن چرخشی در ترکیب ۲ رنگ مشکی و نقره ای عرضه می‌شود که متناسب با هر سلیقه و مکانی است. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-932 به لینک زیر مراجعه کنید.

   

   

  همزن کاسه دار NS-919 قابلیت تنظیم سرعت در سه سطح کم، متوسط و زیاد را دارد و از عملکرد توربو نیز پشتیبانی می‌کند. کاسه این همزن دارای ظرفیت ۳ لیتر می‌باشد. این کاسه از جنس استیل ضد زنگ بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. دسته یا بازوی این همزن تمام تنظمات که شامل دکمه کنترل کننده سرعت می‌شود را در بر می‌گیرد و از خاموش شدن تا سطح سرعت ۳ را شامل می‌شود. بدنه همزن ناسا الکتریک NS-919 از پلاستیک با کیفیت ABS با روکش کروم می‌باشد. سری‌های همزن و خمیرزن که به همراه این محصول عرضه می‌شوند از جنس استیل ضد زنگ بوده و مقاومت و کارآیی بالایی دارند. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-919 به لینک زیر مراجعه کنید.

   

   

  همزن کاسه دار چرخشی ناسا الکتریک مدل NS-972 یکی از همزن های با کیفیت و خوش ساختی است، که از امکانات و ویژگی های فوق العاده ارزشمندی بهره می برد. این همزن برقی دارای دارای موتوری قدرتمند با توان ۸۰۰ وات بوده و از پس هم زدن و مخلوط کردن مواد مختلف بر می آید. کاسه ای که به همراه این دستگاه عرضه می شود از جنس استیل ضد زنگ بوده و از حداکثر ظرفیت ۴ لیتر بهره می برد. این همزن برای تهیه ی خمیر و مخلوط کردن مایعات مختلف و … به کار می رود. یک کلید کشویی بر بالای دسته ی همزن قرار گرفته که برای تنظیم و تغییر سرعت به کار می رود. این کلید سطح سرعت را از ۰ تا ۵ تنظیم خواهد کرد و با کشیدن آن می توان سرعت را در اندازه ی دلخواه تنظیم کرد. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-972 به لینک زیر مراجعه کنید.

   

   

  همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-974 یکی از همزن هایی است که توسط این برند تولید و روانه ی بازار شده است. این همزن کاسه دار از نوع حرفه ای بوده و برای مصارف خانگی و تا حدودی حرفه ای به کار می رود. موتور این همزن با توان ۱۰۰۰ وات توانسته یک سر و گردن از رقبایش جلوتر باشد. بدنه ی این همزن از جنس پلاستیک نشکن ABS بوده و از کیفیت مطلوبی بهره می برد. به گونه ای که علاوه بر کیفیت بالا قابلیت پاک کردن سریع و آسان را نیز داشته و با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز خواهد شد و وزن چندان زیادی هم ندارد. گفتنی است که همزن NS-974 کاسه دار بوده و دارای کاسه ای از جنس استیل ضد زنگ با ظرفیت ۴.۵ لیتر می باشد. بنابراین می توان حتی برای تهیه ی کیک و شیرینی برای جمعیت متوسط تا زیاد نیز از این همزن استفاده کرد. ضد زنگ بودن کاسه ی این همزن امکان استفاده ی سریع و راحت را فراهم آورده است. چرا که این کاسه ی استیل قابلیت شستشوی آسان را داشته و ظرفیت مناسب آن امکان تهیه ی خمیر و مایه ی کیک و شیرینی برای جمع های متوسط را نیز فراهم می آورد. یک دکمه ی انتخابگر چرخان بر روی بدنه ی همزن واقع شده که قابلیت تنظیم سرعت در ۸ سطح را می دهد. عملکرد توربو Turbo از دیگر قابلیت‌های همزن ناسا الکتریک NS-974 است، که باعث ارتقای کیفیت و سرعت کار شما خواهد شد. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-974 به لینک زیر مراجعه کنید.

   

   

  همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-976 از همزن‌های با کیفیت و کاربردی است که توسط برند ناسا الکتریک تولید شده است. این همزن از آن جهت که دارای موتوری قدرتمند و حرفه‌ای با توان ۱۴۰۰ وات است و ظرفیت کاسه‌ی آن نیز ۷ لیتر می‌باشد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای مصارف حرفه‌ای است. بنابراین نه تنها برای مصرف خانگی بلکه می‌توان از این همزن در انواع کافی شاپ‌ها و قنادی‌ها و … استفاده کرد. ناسا الکتریک در ساخت این محصول خوش تراش از دو رنگ محبوب و پرطرفدار سفید و مشکی بهره گرفته است، تا کاربران بتوانند متناسب با سلیقه خود یکی از رنگ‌ها را انتخاب نمایند. بدنه همزن کاسه دار NS-976 از جنس پلاستیک با کیفیت ABS بوده که در از استحکام و کیفیت مطلوبی برخوردار است و در مقابل وزن کمی هم دارد. بنابراین کار کردن با این همزن بسیار راحت خواهد بود. برای خرید همزن برقی کاسه دار ns-976 به لینک زیر مراجعه کنید.

   

  بهترین همزن برقی مدل همزن برقی
  همزن برقی کاسه دار حرفه‌ای NS-976
  همزن برقی کاسه دار NS-974
  همزن برقی کاسه دار NS-972
  همزن برقی کاسه دار چرخشی NS-932

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای
  دسته بندی راهنمای خرید لوازم خانگی
  اشتراک گذاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید

  سبد خرید شما خالی است.

  ورود به سایت