درباره ما

فروشگاه اینترنتی فرتاک کالا ابتدا از طریق صفحه اینستاگرام و اکنون با راه اندازی وبسایت فروش و کانال تلگرام، آماده ارائه مشخصات و توضیحات کامل محصولات و بروزترین قیمت ها به خریداران گرامی است. با سبدی کامل از لوازم آشپزخانه و توانایی در ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور، در خدمت همه شما هم میهنان عزیز هستیم.

محصولاتی متنوع و بی نظیر با کیفیت و قیمت مناسب و دارای گارانتی معتبر به شما عرضه خواهیم کرد.
از مزایای خرید اینترنتی می توان به قابلیت انتخاب هدفمند محصولات، مقایسه بهتر محصولات، دسترسی بیشتر و بهتر به خدمات، صرفه جویی در زمان و حذف هزینه های اضافی، دسترسی ساده به کارشناسان و مشاورین فروش و امکان مقایسه برند ها و قیمت ها اشاره کرد.

از آنجا که هدف و ماموریت ما، ساختن آینده بهتر فروش لوازم خانگی است، نام فرتاک را برای خود انتخاب کردیم که به معنای آینده است و مطمئناً در آینده ای نه چندان دور فرتاک کالا با ارائه خدمات صادقانه و محصولات با کیفیت و همه پسند باعث جلب رضایت و اطمینان شما خانواده های عزیز خواهد بود.
امیدواریم تا با یاری خدا و مشارکت شما همراهان گرامی، با ارائه محصولات و خدماتی ارزنده ، سبب آسایش، امنیت و رفاه هر چه بهتر شما عزیزان باشیم.
در این راه تلاش می کنیم تا با اخذ تائیدیه ها و مجوزهای لازم از مراجع ذیربط موجبات اعتماد و رضایت شما بزرگواران را فراهم کنیم.

درباره ناسا الکتریک بیشتر بدانید …

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در تولید محصولات خانگی متولد شد و خوشبختانه تاکنون توانسته به آن هدف پایبند بماند تا محصولاتی را به عنوان سفیران ناسا الکتریک در خانه‌های شما داشته باشد.
ناسا الکتریک قدم به قدم و با تحقیق و توسعه روزانه و شناسایی نیازهای مصرف کنندگان حاضر در بازارهای نوظهور خاورمیانه سبد محصولات خود را به روزتر نموده است  بطوریکه در حال حاضر با عرضه ۲۵۰ محصول متنوع با کاربری‌های متفاوت، کامل‌ترین سبد محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه را برای مصرف کنندگان خود تهیه نموده.

ناسا الکتریک معتقد است مصرف کنندگان، سهام‌داران واقعی مجموعه هستند و با تکیه بر این باور همیشه بر حفظ ارتباط و رضایتمندی ایشان کوشیده است.

ناسا الکتریک کاشف سلیقه بانوان مشکل پسند

با توجه به اینکه بیشترین دغدغه و زمان بانوان صرف رسیدگی و انجام امور روزانه منزل می‌شود، مجموعه ناسا الکتریک با درک این مسئله، همواره اقدام به استفاده از تکنولوژی روز مراکز تحقیقاتی اروپایی جهت ساخت محصولاتی به روز با امنیت بالا، دوام زیاد همراه با زیبایی در طراحی و آسودگی خاطر در استفاده، می باشد تا بانوان جوان و مشکل پسندی که خواهان محصولات خاص و متفاوت هستند به این مهم نائل آیند.

ناسا الکتریک، یک تکنولوژی آلمانی

داشتن وسایل خانگی ایمن، زیبا و با دوام همواره یکی از دغدغه های بانوان متجدد عصر حاضر بوده است بطوری که این خواست طی دهه‌های اخیر یکی از موضوعات مورد علاقه محافل علمی و دانشگاهی بوده است؛ با درک این موضوع در سال ۱۹۹۰ تیمی از پژوهشگران این حوزه در آلمان با هدف مرتفع نمودن نیازهای اشاره شده دورهم گرد آمده و اقدام به ایجاد واحد پژوهش و تکنولوژی در حوزه لوازم خانگی و آشپزخانه نمودند.
خوشبختانه قریب به سه دهه فعالیت این تیم کوچک چند نفره، هم اکنون بیش از هزار نفر در واحدهای مختلف تحقیقاتی و تولیدی مشغول به فعالیت‌اند و این مهم خود موید حرکت در جهت صحیح مجموعه می‌باشد.
در همین راستا و در سال ۲۰۰۵ بازرگانی نما‌نور آریا مستقر در تهران، پایتخت ایران طی آشنایی با این تیم پژوهشی در فرانکفورت آلمان، نمایندگی تکنولوژی این برند را برای فعالیت در بازار کشورهای در حال توسعه خاورمیانه اخذ نموده و با شعار”نهایت امنیت، سلامت و آرامش” و خلق برند ناسا الکتریک وارد بازار خاورمیانه شد. طی یک دهه اخیر با تلفیق جریان علمی و تحقیقاتی روز اروپا و شناخت نیاز بازارهای مورد فعالیت توانسته پیشرفت‌هایی فراتر از اهداف اولیه و انتظارات پیش بینی شده را به دست آورد.

خدمات پس از فروش است که کیفیت تعهد یک برند را در قبال مشتریان تعیین می‌کند

باورهای ناسا الکتریک چیست؟

در ناسا الکتریک این باور وجود دارد که خدمات پس از فروش تعیین کننده کیفیت محصولات است چرا که تولید و ارئه محصول در بازار به سادگی اتفاق می‌افتد و این خدمات پس از فروش است که میزان تعهد یک برند در قبال مصرف کنندگان را تعیین می‌کند. مهمترین دغدغه واحد خدمات پس از فروش ناسا الکتریک خدمت‌ رسانی صحیح و کسب رضایت مشتریان می‌باشد و به همین جهت با استقرار نرم افزارهای لازم اقدام به کنترل خدمات در واحد خدمات پس از فروش می‌نماید.

اشتراک در خبرنامه ایمیلی