خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش تعهدی است که شرکت ناسا الکتریک در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان برای یک دوره‌ی زمانی خاص ارائه می‌کند. خدمات پس از فروش در واقع بسته به نیاز مشتریان متفاوت می‌‎باشد و شامل خدماتی می‌شود که پس از شناختِ نیاز مشتریان عرضه می‌گردد. گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک در طی چندین سال فعالیت در زمینه‌ی لوازم خانگی، توانسته نیاز مشتریان را شناسایی کرده و در جهت رفع و برآورده کردن آن نیازها برآید. گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک شهرت بلند مدت خود را مدیون خدمات پس از فروشِ بی رقیبی است که خدمت مشتریان و مصرف کنندگان ارائه داده است. تعهدی که پس از خرید محصولات ناسا الکتریک بین مصرف کنندگان و گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک بسته می‌شود، با توجه به رفتار و نیاز مشتریان پس از فروش تعیین می‌گردد و این تعهد شامل تامین قطعات مصرفی و تعمیر کالا در بازه‌ی زمانی 5 ساله می‌شود.

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که هر مصرف کننده در خرید لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه مد نظر قرار خواهد داد، موضوع مهم “گارانتی” است. به همین دلیل ما برای رفع نگرانی و احقاق حقوق مصرف کنندگان، گارانتی 18 ماهه برای محصولات مقرر نموده‌ایم. گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک در طی چندین سال فعالیت در زمینه‌ی لوازم خانگی، توانسته نیاز مشتریان را شناسایی کرده و در جهت رفع و برآورده کردن آن نیازها برآید. 543 روز گارانتی برای محصولات ناسا الکتریک این امکان را برای مصرف کننده فراهم آورده تا در بازه‌ی زمانی مشخص پس از خریدِ محصول، در صورت هر گونه خرابی و مشکل در کارکرد، کالای مورد نظر را به خدمات پس از فروش ناسا الکتریک تحویل داده، تا تعمیر شود.

از سال 1380 در جهت رفاه حال مصرف کنندگان، خدمات نوینی عرضه کرده است، که شامل ارائه‌ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور و صرفه‌جویی در وقت و هزینه و آموزش استفاده از محصولات‌ می‌شود. گفتنی است که این خدمات شامل 534 روز گارانتی و 1820 روز خدمات پس از فروش می‌گردد. 543 روز گارانتی برای محصولات ناسا الکتریک این امکان را برای مصرف کننده فراهم آورده تا در بازه‌ی زمانی مشخص پس از خریدِ محصول، در صورت هر گونه خرابی و مشکل در کارکرد، کالای مورد نظر را به خدمات پس از فروش ناسا الکتریک تحویل داده، تا تعمیر یا تعویض شود.

شرایط گارانتی :

 • گارانتی دستگاه فقط در قبال ارائه به نمایندگی‌های مجاز “مرکز خدمات ایرانیان” معتبر می‌باشد. در صورت ارائه به افراد غیر‌مجاز باعث ابطال این ضمانت‌نامه می‌گردد.
 • در نگهداری این ضمانت‌نامه کوشا باشید زیرا المثنی صادر نخواهد شد.
 • این ضمانت‌نامه اختصاصی بوده و قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.
 • دستمزد تعمیرات و بهای قطعات مصرفی خارج از موضوع ضمانت دریافت می‌گردد.
 • هرگونه خدشه بر روی برچسب محصول و تاریخ خرید باعث ابطال این ضمانت‌نامه می‌گردد.

موارد خارج از ضمانت :

 • اشکالات ناشی از استفاده غیر اصولی، سهل‌انگاری، نوسانات برق، عیوب سیم‌کشی ساختمان، حمل و نقل غیر اصولی، عوامل طبیعی و آتش سوزی شامل ضمانت نمی‌باشد.
 • بدنه دستگاه، موارد تزئینی و مواد مصرفی، شامل ضمانت نمی‌باشند و هزینه آن‌ها دریافت می‌شود.

تذکر :

 • در مواردی که تعمیرات شامل ضمانت نمی‌گردد، کلیه هزینه‌های مربوطه از مصرف‌کننده دریافت می‌گردد.
 • مشتری گرامی؛ در هنگام خرید از فروشگاه، دستگاه خریداری شده را با دقت بازدید کنید و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید. در غیر این صورت مرکز خدمات هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جنس نو معیوب از لحاظ شکستگی و کسری قطعه نخواهد داشت.

نحوه فعال کردن گارانتی :

برای فعال کردن گارانتی نیاز به شماره سریال محصول خریداری شده خود دارید. این شماره سریال روی جعبه (کارتن) محصول، زیر بدنه محصول و روی کارت گارانتی محصول نوشته شده است. شماره سریال ممکن است حاوی حروف و اعداد باشد.
برای فعال کردن گارانتی به دو روش زیر می توانید عمل کنید :

 • شماره سریال محصول خود را بدون فاصله به شماره 10008454 پیامک نمایید. در این روش پیامک تائید فعال شدن گارانتی پس از مدت زمان کوتاهی برای شما فرستاده خواهد شد.
 • برای فعال کردن گارانتی در روش دوم نیاز به اینترنت دارید. ابتدا وارد سایت ناسا سرویس شوید و از قسمت مربع های رنگی روی دکمه فعالسازی گارانتی کلیک کنید. در پاپ اپ باز شده روی دکمه “فرم فعالسازی گارانتی” کلیک کرده و شماره سریال محصول را بدون فاصله وارد کنید ثبت روی دکمه “ثبت” کلیک کنید تا گارانتی شما فعال شود.

شماره سریال محصولات

لطفا توجه داشته باشید که فقط تا یک ماه پس از خرید فرصت دارید گارانتی محصول خود را فعال کنید. پس از گذشت این مدت زمان، محصول شما از گارانتی ساقط خواهد شد.

نحوه استفاده از گارانتی :

در صورت نیاز به استفاده از گارانتی محصولات ناسا الکتریک لطفا با شماره 02145114 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس، همکاران ما نسبت به ثبت مشخصات شما اقدام نموده و از طریق پیامک آدرس و مشخصات تعمیرگاه مورد نظر و کد پیگیری را برای شما ارسال خواهند کرد.
شما می توانید بعد از مراجعه به تعمیرگاه و تحویل محصول خود، از طریق سایت ناسا سرویس و از قسمت “پیگیری تعمیر” با استفاده از کد پیگیری، از روند تعمیر محصول خود اطلاع پیدا کنید.

نحوه درخواست قطعه مصرفی :

جهت رفاه حال شما و ارائه بهتر خدمات پس از فروش در صورت نیاز به قطعه مصرفی با مراجعه به سایت ناسا سرویس و انتخاب بخش خرید قطعات مصرفی درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما بعد از بررسی نسبت به ارسال قطعه مورد نیاز اقدام می کنند.
با انتخاب بخش “خرید قطعات مصرفی” نسبت به تکمیل فیلد های فرم مربوطه از جمله “گروه کالا”، “نوع کالا”، و درج “عنوان قطعه” اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. بدیهی است همکاران ما پس از بررسی درخواست شما، در اسرع وقت نسبت به ارسال قطعه درخواستی، اقدام می نمایند.