درباره ناسا الکتریک

درباره تاریخچه و محصولات ناسا الکتریک بیشتر بدانید

 

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار “نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در زمینه‌ی لوازم خانگی پا به عرصه‌ی وجود گذاشت. پایبندی به هدف و بهبود کیفیت محصولات و خدمات باعث شده تا محصولات ناسا الکتریک به مهمان‌های همیشگی خانه‌های شما تبدیل شوند و محصولات آن به عنوان سفیر ناسا الکتریک در خانه‌های شما حضور داشته باشند. ناسا الکتریک قدم به قدم و با تحقیق و توسعه روزانه و شناسایی نیازهای مصرف کنندگان و برآورده کردن آن نیازها، سبد محصولات خود را به روزتر نموده است. به طوری که در حال حاضر با عرضه‌ی 250 محصول متنوع با کاربری های متفاوت، کامل‌ترین سبد محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه را برای مصرف کنندگان خود تهیه نموده است.
 

سوالات شما

یکی از سوالاتی که اکثر کاربران در رابطه با محصولات ناسا الکتریک دارند، این است که ناسا الکتریک ساخت کجاست و در چه کشوری تولید می‌شود! در پاسخ به این سوال باید گفت که شرکت تولید کننده لوازم خانگی ناسا الکتریک تا قبل از سال 98 در کشور چین و تحت لیسانس آلمان تولید می‌شود؛ اما به دلیل اعمال تحریم‌ها از سال 1398 به بعد محصولات این شرکت در ایران مونتاژ شدند. البته تمامی قطعات این محصولات در کشورهای چین و ترکیه تولید شده و در ایران مونتاژ می‌شوند.

543 روز گارانتی محصولات ناسا الکتریک

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که هر مصرف کننده در خرید لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه مد نظر قرار خواهد داد، موضوع مهم “گارانتی” است. به همین دلیل ما برای رفع نگرانی و احقاق حقوق مصرف کنندگان، گارانتی 18 ماهه برای محصولات مقرر نموده‌ایم. گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک در طی چندین سال فعالیت در زمینه‌ی لوازم خانگی، توانسته نیاز مشتریان را شناسایی کرده و در جهت رفع و برآورده کردن آن نیازها برآید. 543 روز گارانتی برای محصولات ناسا الکتریک این امکان را برای مصرف کننده فراهم آورده تا در بازه‌ی زمانی مشخص پس از خریدِ محصول، در صورت هر گونه خرابی و مشکل در کارکرد، کالای مورد نظر را به خدمات پس از فروش ناسا الکتریک تحویل داده، تا تعمیر شود.

 

1820 روز خدمات پس از فروش

گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک شهرت بلند مدت خود را مدیونِ خدمات پس از فروشِ بی رقیبی است که خدمت مشتریان و مصرف کنندگان ارائه داده است. تعهدی که پس از خرید محصولات ناسا الکتریک بین مصرف کنندگان و گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک بسته می‌شود، با توجه به رفتار و نیاز مشتریان پس از فروش تعیین می‌گردد و این تعهد شامل تامین قطعات مصرفی و تعمیر کالا در بازه‌ی زمانی 5 ساله می‌شود. گروه لوازم خانگی ناسا الکتریک در جهت رفاه حال مصرف کنندگان، خدمات نوینی عرضه کرده است، که شامل ارائه‌ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور و صرفه‌جویی در وقت و هزینه و آموزش استفاده از محصولات‌ است. گفتنی است که این خدمات شامل 1820 روز خدمات پس از فروش می‌گردد.

بیشتر بدانید 

کارخانه تولید کننده محصولات ناسا الکتریک در استان کردستان، بانه، شهرک صنعتی واقع شده است.

نمایندگی‌های ناسا الکتریک

ارزش‌های ناسا الکتریک

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار “نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در زمینه‌ی لوازم خانگی پا به عرصه‌ی وجود گذاشت. پایبندی به هدف و بهبود کیفیت محصولات و خدمات باعث شده تا محصولات ناسا الکتریک به مهمان‌های همیشگی خانه‌های شما تبدیل شوند و محصولات آن به عنوان سفیر ناسا الکتریک در خانه‌های شما حضور داشته باشند.

متنوع ترین محصولات کامل ترین سبد لوازم خانگی برقی آشپزخانه
کیفیت عالی با کیفیت ترین و متنوع ترین لوازم خانگی ایران
گارانتی 18 ماهه 543 روز گارانتی تمامی محصولات
خدمات پس از فروش 1820 روز تضمین تامین قطعات

محصولات ناسا الکتریک

نوشیدنی ساز آبمیوه‌گیر، چای سا، قهوه ساز، اسپرسوساز و سماور برقی
خردکن و غذاساز همزن، چرخ گوشت، خردکن، غذاساز و گوشت کوب
پخت و پز زودپز، پلوپز، آون توستر، مایکروویو، ساندویچ ساز
جاروبرقی جاروبرقی و جارو شارژی
سرمایشی پنکه ایستاده