شرایط بازگشت کالا

شرکت پیشرو سورین فن آور فرتاک مشتریان خود را با ارزش ترین سرمایه می داند.

از آنجایی که خرید آنلاین و غیر حضوری به یکی از پرطرفدارترین شیوه‌های خرید تبدیل شده است، از این رو لازم است که حقوق مصرف کنندگان در این زمینه رعایت گردد و در صورت معیوب بودن کالا امکان بازگشت آن توسط مشتری وجود داشته باشد. از این جهت برای فروشگاه اینترنتی فرتاک کالا ضمانت 7 روزه کالا از اهمیت بالایی برخوردار است، مصرف کنندگان و مشتریان می توانند از این خدمات ویژه‌ی فرتاک کالا با توجگه به شرایط و قوانینی که در ادامه به آنها پرداخته شده، استفاده نمایند.

پیگیری ایرادات احتمالی

در صورتی که پس از دریافت کالای خریداری شده متوجه مغایرت رنگ و یا ایراد فیزیکی دستگاه شدید، حتما ظرف مدت 24 ساعت بعد از تحویل کالا، مشکل را به کارشناسان ما اطلاع دهید، تا رسیدگی لازم صورت گیرد. پس از تحویل کالا و باز نمودن جعبه محصول ابتدا شکل ظاهری آن را بررسی نموده و در صورت مغایرت رنگی و یا ایراد فیزیکی آن را سریعا به داخل جعبه بازگردانید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از آنجایی که فروشگاه اینترنتی فرتاک کالا، تمامی محصولات را به همراه عکس و مشخصات کامل درج نموده است، پس حتماً قبل از خرید تمامی مشخصات را مطالعه بفرمایید.

پیگیریهای مشکلات فنی دستگاه

چنانچه کالای خریداری شده دارای مشکل فنی باشد، از استفاده از ان اکیداً خودداری کرده و سریعاً نسبت به برگشت دادن کالا اقدام کنید. حتماً تمام متعلقات دستگاه از جمله دفترچه و کارت گارانتی و لوازم جانبی را به همراه دستگاه داخل جعبه بگذارید و بسته را در نهایت سلامت بدون خراشیدگی و سوراخ و … ارسال نمایید.

لطفاً بعد از دریافت سفارش و باز کردن کالا، ظرف مدت 24 ساعت دستگاه خریداری شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد فنی و یا مغایرت رنگی و مغایرت مشخصات، مشکل را اطلاع دهید و در صورت نیاز آن را برگشت دهید. در غیر این صورت مشکل دستگاه بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.

توجه داشته باشید که مبلغ عودت داده شده به مشتری تنها به همان شماره کارت و حسابی که خرید و پرداخت آنلاین با آن انجام شده و به شرط یکسان بودن اطلاعات هویتی کاربر با اطلاعات هویتی صاحب حساب بانکی میسر میباشد.

شرایط گارانتی

  • گارانتی دستگاه فقط در قبال ارائه به نمایندگی‌های مجاز “مرکز خدمات ایرانیان” معتبر می‌باشد. در صورت ارائه به افراد غیر‌مجاز باعث ابطال این ضمانت‌نامه می‌گردد.
  • در نگهداری این ضمانت‌نامه کوشا باشید زیرا المثنی صادر نخواهد شد.
  • این ضمانت‌نامه اختصاصی بوده و قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.
  • دستمزد تعمیرات و بهای قطعات مصرفی خارج از موضوع ضمانت دریافت می‌گردد.
  • هرگونه خدشه بر روی برچسب محصول و تاریخ خرید باعث ابطال این ضمانت‌نامه می‌گردد.

موارد خارج از ضمانت :

  • اشکالات ناشی از استفاده غیر اصولی، سهل‌انگاری، نوسانات برق، عیوب سیم‌کشی ساختمان، حمل و نقل غیر اصولی، عوامل طبیعی و آتش سوزی شامل ضمانت نمی‌باشد.
  • بدنه دستگاه، موارد تزئینی و مواد مصرفی، شامل ضمانت نمی‌باشند و هزینه آن‌ها دریافت می‌شود.

تذکر :

  • در مواردی که تعمیرات شامل ضمانت نمی‌گردد، کلیه هزینه‌های مربوطه از مصرف‌کننده دریافت می‌گردد.
  • مشتری گرامی؛ در هنگام خرید از فروشگاه، دستگاه خریداری شده را با دقت بازدید کنید و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید. در غیر این صورت مرکز خدمات هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جنس نو معیوب از لحاظ شکستگی و کسری قطعه نخواهد داشت